אנשים כבר מחכים
לסדנת היעוד שלך

הצטרף למועדון היעוד והתחל במסע

את מועדון היעוד הקמתי מסיבה חשובה ויחודית, רוב האנשים אינם חיים את הפוטנציאל שלהם, אינם מרגישים מוגשמים, ואינם חשים שיש להם סיבה טובה להיות במסע המופלא הזה שנקרא חיים. מועדון היעוד בא לפתור את הבעיה הזאת על ידי בנייה של תבנית יחודית לחיים, תבנית שתלווה אותך לאורך כל חייך ותעזור לך לזכור שהכל נוצר למטרה אחת והיא הנאה, למידה וסנכרון עם הישות הרוחנית שלנו.
לאחר שתבנו את ספר היעוד שלכם תרגישו שינוי מהותי בחיים, כי תבנית החיים שאתם רוצים כבר תהיה במוחכם וכל מה שנשאר להיות ולחוות את המסע בסנכרון עם התבנית של מי שתבחרו להיות.

עצב את ספר היעוד שלך ותכנן את מפת החיים של חמשת הקטגוריות המרכזיות של חייך

בתוכנית נעצב את ספר היעוד שלנו על ידי בחירת תמונות שמשקפות את מה שאנחנו רוצים להכניס לחיינו, התמונות יהיו השער שלנו לחמש קטגוריות שחולשות על חיינו ויזכיר לנו יום יום לחיות את המציאות של התדר הגבוה הזה.

העיצוב נעשה בממשק העיצוב הנוח להפליא שלנו שיכול גם להתחבר לתמונות הפייסבוק והאינסטגרם שלך

designer

גם אם יש לך סדנא קיימת תוכל לשדרג אותה
ולהוסיף לחוויה את ספר היעוד

היחוד שלנו

תוכנית היעוד שלנו יחודית בצורה יוצאת דופן מכל תוכנית אחרת שהכרתם או התנסתם בה בארץ ובעולם מאחר שהיא שמשלבת בה שילוב יחודי של 3 מרכיבים ייחודים:
1. מוצר פיזי מדהים בדמות ספר היעוד בעיצוב אישי שילווה את המשתתף במהלך חייו הרבה אחרי הסדנא ויהווה תזכורת למה שחשוב באמת.
2. מפגש פרונטלי של חצי יום שיעביר למשתתפים את הכלים שהם צריכים ליצר מסע חיים חוויתי, עמוק, מפתח ומהנה.
3.קורס אונליין של חמישה שבועות בהם יעבור המשתתף תהליך אישי ביחד איתכם ויפתח חזון מדהים לחיים אותה הוא רוצה לחיות.

החזון שלהם, העסק שלך

דרים קצ'ר היא תוכנית ייחודית לבניית חזון לחיים, חזון יוצר חיים טובים יותר, התרחבות וצמיחה במסע האישי שלך.

איך מתחילים?

צעד ראשון - הירשם לתוכנית הלימוד למדרכי סדנאות יעוד

אני רוצה לדעת עוד

צעד שני - קבל למייל שם משתמש וסיסמא, לחץ על הלינק שבמייל ועבור לעמוד בו תוכל לעצב את ספר היעוד שלך

צעד שלישי - קבל את ספר היעוד האישי שלך, ישתתף בתוכנית ובסופה הפוך למדריך יעוד

צעד רביעי - עזור לאנשים לפתח חזון מדהים לחיים ולהסתנכרן איתו אנרגטית

איך הידע שתלמד בסדנאות היעוד יעזור לאנשים?

 

1. תעזור לאנשים להכין את ספר היעוד שלהם ולדעת מה הם רוצים בחיים

2. תלמד אנשים איך מנווטים לכיוון רצונות הנשמה שלהם

3. תלמד אנשים מהם אמונות ואיך הם משפיעות על חייהם

4. תלמד אנשים להתחבר למי שהם ולאני העליון שלהם

5. ספר היעוד שיתגבש בסוף הסדנא ילווה אותם לאורך כל חיהם וכך גם אתה (:

חמשת הקטגוריות

בתוכנית תעצב את מפת החיים שלך בתמונות
ובמילים לפי חמישה תחומים מרכזיים שחולשים על חייך:

חמשת התחומים

הרפתקאנות, תחביבים ותחומי עניין - הרפתקאנות, תחביבים ותחומי עניין הם חלק חשוב מאד בחיינו שלעיתים לא מקבל את המקום הראוי בסדר העדיפויות שלנו. והסיבה לכך היא שמאד קל “להישאב” למחויוביות , ללחץ לעומס המשימות היומיומיות שבשגרה ולניסיון המוגבל שלנו לשלוט בכל פרט ופרט בהתרחשויות חיינו. ואלו הן רק חלק מהסיבות לכך שאנחנו מזניחים את החלק החשוב והמהותי הזה.

בריאות, כושר ואיכות חיים - זהו נושא רחב. כמעט כל אדם שואף בהתמדה מעלה לשיפור איכות חייו. ויש לכך סיבה מוצדקת , באנו לכאן כדי להרגיש טוב ! ולהרגיש טוב מתחיל ממענה על צרכים בסיסיים כמו מזון טעים ואיכותי לגופנו, בריאות וחיוניות, שלווה ורוגע, פעילות גופנית בהתמדה, ספורט כושר ועד מגורים נוחים ויפים, זמן פנאי חופשי, בילויים טיולים חופשות והנאות.

זוגיות ,משפחה וחברים - לאנשים שאיתם אנו חולקים את חוויות החיים יש השפעה על איכות החוויה ומשמעותה עבורנו. בני הזוג שלנו הם האנשים שאיתם אנו מבלים את רב זמננו ואיכות הקשר איתם קובעת את איכות החיים שלנו. גם היחסים עם בני המשפחה הקרובה שלנו משפיעים באופן ישיר על רמת האושר בחיינו. וכמובן חברים, ובמיוחד החברים הטובים שלנו ,שהקשר איתם נותן לנו רגעי סיפוק, הנאה, אמון, אושר וחוויות נצחיות יחד.

כשרון , יצירתיות ומיומניות חדשות - כל אחד נולד עם מתנות וכישורים שמייחדים את אישיותו. לרב, אלו דברים שמעניינים אותנו ושאנחנו נמשכים אליהם, תחומים שקל לנו להביע את עצמנו ביתר קלות וטבעיות ולהעביר הלאה את המתנה הייחודית שבנו לעולם. בשביל לאפשר לעצמנו צמיחה משמעותית , חשוב לטפח את הכישרונות שלנו ולהשקיע בתחומי העניין ממש כמו שמטפחים פרח יפה. גם אנחנו זקוקים למים. ומה שאנחנו אוהבים וטובים בו למעשה מהווה את המים להם אנו זקוקים כדי להתפתח ולצמוח.

קריירה, עסקים, כסף ושירות לאחר - עבודה היא דבר מרכזי ומהותי בחיינו כיוון שהיא מספקת לנו כסף לקורת גג, מזון וצרכים נוספים למחייה. אך בעולם שמתעורר, נוצרה הבנה חדשה שמקבלת עוצמה חזקה, מיום ליום יותר ויותר, שעבודה שמונעת מכוח של תשוקה והנאה היא בעלת ערך רב יותר מרק “לעבוד בשביל לעשות כסף” יתרה מזאת , יש בכוחה של עבודה שנעשת מתשוקה והנאה אמיתית להניב שפע של כסף ופרנסה טובה לעובד הנאמן לליבו.

מה תלמד אחרי שתצטרף למועדון היעוד?

s5

מה כוללת התוכנית

ספר יעוד קופמקטי ויפייפיה מלא בתמונות האישיות שאתה בחרת

מפגש הדרכה לימודי של חצי יום במקום פסטורלי חצי שעה מתל אביב

המפגש כולל ארוחה טעימה

תוכנית אונליין של חמישה שבועות בה תיצור את החזון המדוייק שלך ותלמד איך להדריך אנשים ליצור את החזון שלהם

בסוף התוכנית תוכל להתחיל להעביר את תוכנית היעוד שלך

אחרי שסיימת את התוכנית תקבל גישה למצגת שלנו ולינק מיוחד אותו תוכל לשלוח ללקוחות שלך שיתחילו בתהליך עיצוב ספר היעוד שלהם

הצצה לתוכנית:

יש לכם סדנא משלכם והייתם רוצים להכניס את ספר היעוד? אין בעיה!!!

עולם הסדנאות והקורסים שוקק חיים דבר מדהים מכשלעצמו אך כמובן שדבר זה גם יוצר תחרות עזה וכיום בשביל למשוך קהל לסדנא שלך אתה צריך יותר מרק חומר מעניין ושיווק וכאן בדיוק ספר היעוד יכול לעזור לכם. ספר היעוד יכול לשמש את הסדנא שלך כמוצר משלים כלומר בנוסף לחומרים שאתה כבר מלמד בסדנא תוכל להעניק ללקוחותיך אפשרות לעצב ולקבל ספר יעוד אישי עם התמונות שלהם ואפילו להכניס את תהליך בניית החזון לסדנא שלך ובכך להפוך את הסדנא שלך ליותר מעניינת ויחודית. במידה והחלטת שאתה רוצה לשתף פעולה איתנו ולהכניס את ספר היעוד לסדנאות שלך מה שנשאר לך לעשות הוא לירשם בלינק הזה ובימים הקרובים אנחנו נתקשר אליך ונסביר לך את התהליך ובמה זה כרוך בדיוק.

אז אין יותר למה לחכות, הכנס את פרטיך בטופס ונחזור אלייך בהקדם

הירשם לפרטים נוספים